Łódź, Dowborczyków 17 piętro 2

O Slow Place

Nasze Slow Place to wyjątkowe miejsce do organizacji warsztatów, szkoleń, prelekcji i spotkań.Wyróżnia się świetną lokalizacją w centrum Łodzi i dobrą energią.

Do Twojej dyspozycji posiadamy salę warsztatową o powierzchni 70 m oraz salę coachingową wielkości 25 m. Do wielu zalet Slow Place należą m.in. wyposażony aneks kuchenny, łazienka z prysznicem, przestronna szatnia, doskonałe nagłośnienie oraz bezpłatny parking, co w centrum miasta jest udogodnieniem na wagę złota.

Podczas Twoich warsztatów, szkoleń, prelekcji i spotkań możesz korzystać z dostępnego na miejscu sprzętu multimedialnego (rzutnik, ekran, nagłośnienie), sprzętu biurowego (flpichart, krzesła) oraz sprzętu do relaksacji/jogi (piłki, maty, poduszki do medytacji, hamak, koce, świece). Slow Place to przestrzeń z wyjątkowa energią oraz wygodnym miejscem do rozmów, zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach.

Sprzęt biurowy

Sala coachingowa – 25 m

Doskonałe nagłośnienie

Sprzęt multimedialny

Sala warsztatowa – 70 m

Wygodne miejsce do rozmów

bezpłatny parking

Przestronna Szatnia

Wyposażony aneks kuchenny

Sprzęt do relaksacji/jogi

Łazienka z prysznicem

niepowtarzalna energia

Właścicielki Slow Place

Ania & Joasia
Joanna Delbar
Joanna Delbar
Coach rozwoju osobistego, certyfikowany trener shri vivek jogi integralnej, certyfikowany nauczyciel mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP, trener zarządzania stresem i zarządzania energią, zen coach.
Anna Kolasińska
Anna Kolasińska
Nauczyciel mindfulness MBSR – certyfikowana przez The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech, trener, psycholog oraz absolwentka Szkoły Terapii Poznawczo-Behawioralnej CTPB w Warszawie. Zainteresowana również zgłębianiem technik kwantowych oraz Recall Healing/Totalnej Biologii, której uczy się bezpośrednio od dr Gilberta Renauda. Na co dzień pracuje z klientami indywidualnymi oraz organizacjami, wspierając ich w rozwoju umiejętności m.in. uważności, radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania własną energią.
90-019 Łódź
ul. Dowborczyków 17 piętro 2
Zadzwoń do nas:
790 870 760